Jaworzno, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer - sprzedawca

Jaworzno

Work Support jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

KASJER - SPRZEDAWCA
(miejsce pracy: Jaworzno)

Obowiązki:
- praca w sklepie spożywczym

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej
- książeczka Sanepid
- uczciwość
- umiejętność pracy z klientem
- sumienność, rzetelność, zaangażowanie
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość przedłużenia umowy na okres stały

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres: czestochowa@worksupport.pl/
w tytule maila wpisując: "Kasjer-Sprzedawca".
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. z 2002 r. Nr 101, pozycja 926 z późn.zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Kwiecien, 2012  15:12

Identyfikator: 390571

Wyświetleń: 2352